Medarbejdere

E-mail Bygning og rum Tlf. Titel
Belongie, Sergeserbe@dtu.dkBygn. 324, rum 120Adjungeret Professor
Mokso, Rajmundrajmo@dtu.dkBygn. 324, rum 110Adjungeret Professor
Hesthaven, Janjahe@dtu.dkBygn. 303B, rum 105Adjungeret professor
Siltanen, Samulisams@dtu.dkBygn. 303B, rum 005Adjungeret professor
Guericke, Danieladngk@dtu.dkBygn. 303B, rum 00845 25 34 28Adjunkt
Nassar, Hibahibna@dtu.dkBygn. 321, rum 210Adjunkt
Alessandretti, Lauralauale@dtu.dkBygn. 321, rum 11045 25 34 72Adjunkt
Andersen, Michael Riismiri@dtu.dkBygn. 321, rum 21645 25 34 09Adjunkt
Olsen, Niels Aske Lundtorpnalo@dtu.dkBygn. 324, rum 22045 25 33 72Adjunkt
Junker, Rune Grønborgrung@dtu.dkBygn. 303B, rum 03945 25 30 95Adjunkt
Jensen, Sofie Pødenphantsofp@dtu.dkBygn. 324, rum 25045 25 96 77Adjunkt
Herlau, Tuetuhe@dtu.dkBygn. 321, rum 12745 25 52 54Adjunkt
Tiessen, Tygetyti@dtu.dkBygn. 322, rum 226Adjunkt
Hannemose, Morten Riegermohan@dtu.dkBygn. 324, rum 160Adjunkt
Majenz, Christianchmaj@dtu.dkBygn. 322, rum 232Adjunkt (tenure track)
Jensen, Ullaulje@dtu.dkBygn. 324, rum 15393 51 19 38Administrationschef
Nielsen, Katarina Wittrupkawn@dtu.dkBygn. 372, rum 22893 51 16 73Administrativ medarbejder & PA
Pohl, Dina Lineadlpo@dtu.dkBygn. 372, rum 227Akademisk medarbejder
Nielsen, Ivan Ringivanrn@dtu.dkBygn. 322, rum 117Chefkonsulent
Jensen, Søren Østergaardsosje@dtu.dkChefkonsulent
Kristensen, Frank Skovfskr@dtu.dkBygn. 324, rum 150Chefkonsulent
Nielsen, Rikke Annerini@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 33 90Chefkonsulent, Teamleder for Funding Support
Ingemann, Sinesing@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 37 12Chefkonsulent, teamleder for Kommunikation
Taborsky, Petrptab@dtu.dkBygn. 321, rum 13345 25 52 86Data Science Consultant
Hedlund, Frank Huessfhuhe@dtu.dkBygn. 303B, rum Ekstern lektor
Nielsen, Peter Østergaardposni@dtu.dkEkstern lektor
Hoffmann, Peterphof@dtu.dkBygn. 303B, rum 149Ekstern lektor
Giannetsos, Athanasiosatgi@dtu.dkBygn. 322, rum 22645 25 30 09Ekstern lektor
Aguilar Romero, Javier Enriquejearo@dtu.dkBygn. 322, rum 014Ekstern ph.d.-studerende
Pereira Vala Firmino, Arthurapvf@dtu.dkBygn. 324, rum 120Ekstern ph.d.-studerende
Christensen, Niels Jørgennjch@dtu.dkEmeritus
Hannisdal, Niclasnihann@dtu.dkBygn. 372, rum 226Entreprenørskabs- og talentudviklingsansvarlig
Einarson, Kasper Alnorkein@dtu.dkBygn. 324, rum 220Erhvervs-ph.d.
Rønsch, Georg Ørnskovgeor@dtu.dkBygn. 324, rum 210Erhvervs-ph.d.
Neythalath, Narendrakrishnannane@dtu.dkBygn. 324, rum 130Erhvervs-ph.d.
Nielsen, Marcus Kroghmkrni@dtu.dkBygn. 303B, rum 14045 25 30 86Erhvervs-ph.d.
Perens, Johannajper@dtu.dkBygn. 324, rum 110Erhvervs-ph.d.
Høegh, Rasmus Malik Thaaruprmth@dtu.dkBygn. 321, rum 11251 92 71 76Erhvervs-ph.d.
Engell, Sarah Ellinorsaeg@dtu.dkBygn. 303B, rum 140Erhvervs-ph.d.
Zainchkovskyy, Yevgenyeza@dtu.dkBygn. 321, rum 117Erhvervs-ph.d.
Jelcicova, Zuzanazuje@dtu.dkBygn. 322, rum 129Erhvervs-ph.d.
Slipsager, Jakob Mølkjærjmsl@dtu.dkBygn. 324, rum 110Erhvervs-ph.d.
Jalaboi, Raluca Alexandrarjal@dtu.dkBygn. 321, rum 133Erhvervs-ph.d.
Hansen, Henrik Hviidhehha@dtu.dkBygn. 324, rum 210Erhvervs-ph.d.
Havtorn, Jakob Drachmannjdha@dtu.dkBygn. 321, rum 223Erhvervs-ph.d.
Szatmari, Tiberiu-Ioantibs@dtu.dkBygn. 321, rum 133Erhvervs-ph.d.
Ingwersen, Christian Keilstrupckin@dtu.dkBygn. 324, rum 120Erhvervs-ph.d.
Thagaard, Jeppejept@dtu.dkBygn. 321, rum 223Erhvervs-ph.d.
Lemos Vinasco, Julianjlvi@dtu.dkBygn. 303B, rum 005Erhvervs-ph.d.
Mohebbi, Aliamoh@dtu.dkBygn. 321, rum 133Erhvervs-ph.d.