Administrative medarbejdere

E-mail Bygning og rum Tlf. Titel
Hanne Pernille Andersen Andersen, Hanne Pernillehpan@dtu.dkBygn. 322, rum 005Projektkoordinator
Eva Bing Bing, Evaevbi@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 52 45PA for institutdirektør
Pietro Antonio Bortolozzo Bortolozzo, Pietro Antoniopbor@dtu.dkBygn. 324, rum 28045 25 32 60IT Specialist & koordinator, DCC
Ole Brandt Brandt, Oleolebr@dtu.dkBygn. 321, rum 02745 25 38 93Systemadministrator
Per B. Brockhoff Brockhoff, Per B.perbb@dtu.dkBygn. 324, rum 14145 25 33 65Professor, Institutdirektør
Henning Christiansen Christiansen, Henninghench@dtu.dkBygn. 321, rum 02845 25 30 02IT-Chef
Ann-Cathrin Dunker Dunker, Ann-Cathrinadun@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 96 79Teamleder for sekretærteamet
Rebecca Engberg Engberg, Rebeccareen@dtu.dkBygn. 324, rum 12045 25 34 11Specialkonsulent / Projektleder
Ejner Fergo Fergo, Ejnerefer@dtu.dkBygn. 321, rum 02345 25 36 89IT-systemadministrator
Jens Holst Hansen Hansen, Jens Holstjenshh@dtu.dkBygn. 321, rum 019IT Support elev
Jørgen Hedebye Hedebye, Jørgenjhed@dtu.dkBygn. 322, rum 03045 25 36 04Servicemedarbejder
Fie Victoria Hoffensetz Hoffensetz, Fie Victoriafiho@dtu.dkBygn. 324, rum 12145 25 34 34Sektionssekretær
Lene Hogg Hogg, Leneleho@dtu.dkBygn. 321, rum 02645 25 36 91IT administrator
Ane Holck Holck, Aneaneho@dtu.dkBygn. 324, rum 15025 16 14 10Specialkonsulent
Sine Ingemann Ingemann, Sinesing@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 37 12Chefkonsulent, teamleder for Kommunikation
Anette Iversen Iversen, Anetteanive@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 33 53Sekretær
Anna Jensen Jensen, Annaannje@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 30 29Kontorfuldmægtig
Ulla Jensen Jensen, Ullaulje@dtu.dkBygn. 324, rum 15393 51 19 38Administrationschef
Signe Møller Jørgensen Jørgensen, Signe Møllersmjo@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 37 37Specialkonsulent
Hanne Kokkegård Kokkegård, Hannehanko@dtu.dkBygn. 303B, rum 01745 25 34 02Kommunikationsmedarbejder
Frank Skov Kristensen Kristensen, Frank Skovfskr@dtu.dkBygn. 324, rum 150Chefkonsulent
Poul-Erik Madsen Madsen, Poul-Erikpoum@dtu.dkBygn. 321, rum 02445 25 30 27IT-administrator
Lene Matthisson Matthisson, Lenelemat@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 33 77Teamleder
Ellen Juel Nielsen Nielsen, Ellen Juelelju@dtu.dkBygn. 322, rum 12645 25 96 76Projektkoordinator
Karin Nielsen Nielsen, Karinkpni@dtu.dkBygn. 322, rum 03045 25 30 32Overassistent
Katarina Wittrup Nielsen Nielsen, Katarina Wittrupkawn@dtu.dkBygn. 372, rum 22893 51 16 73Administrativ medarbejder & PA
Rikke Anne Nielsen Nielsen, Rikke Annerini@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 33 90Chefkonsulent, Teamleder for Funding Support
Mechid Paiman Paiman, Mechids194730@student.dtu.dkStudentermedhjælper
Kim Phat Em Phan Phan, Kim Phat Emkimp@dtu.dkBygn. 322, rum 02345 25 30 90Servicemedarbejder
Camilla Gudrun Poulsen Poulsen, Camilla Gudruncagupo@dtu.dkBygn. 324, rum 220Specialkonsulent
Sofie Rasmussen Rasmussen, Sofiesofira@dtu.dkBygn. 324, rum 27044 80 50 93Projektleder
Mark Bernhard Riis Riis, Mark Bernhardmberi@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 52 22Head of Innovation
Anne Ringsted Ringsted, Anneannri@dtu.dkBygn. 321, rum 21345 25 30 40Sekretær/administrativ koordinator
Dorte Stebit Stebit, Dortedost@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 52 73Kontorfuldmægtig
Rikke Stefansen Stefansen, Rikkeriks@dtu.dkBygn. 303B, rum 00393 51 14 04Projektkoordinator
Helle Solveig Kirk Sørensen Sørensen, Helle Solveig Kirkhekis@dtu.dkBygn. 322, rum 01445 25 37 06Teamleder for Service teamet
Poul Erik Thamdrup Thamdrup, Poul Erikpoth@dtu.dkBygn. 321, rum 01945 25 33 74Programmør
Karin Tunder Tunder, Karinkatu@dtu.dkBygn. 322, rum 12445 25 37 28Kontorfuldmægtig
Susanne Vinther Vinther, Susannesuvi@dtu.dkBygn. 321, rum 21945 25 34 33Projektkoordinator
Jørgen Wassmann Wassmann, Jørgenjowa@dtu.dkBygn. 321, rum 02545 25 52 08Systemadministrator, Windows/Mac, BSc
Mie Weile Weile, Miemiewe@dtu.dkBygn. 324, rum 22030 58 54 71Innovation Manager og ph.d.-studerende