Administrative medarbejdere

E-mail Bygning og rum Tlf. Titel
Hanne Pernille Andersen Andersen, Hanne Pernillehpan@dtu.dkBygn. 322, rum 00531 96 49 49Projektkoordinator
Vanessa-Maria Bartels Raae Bartels Raae, Vanessa-Mariavanba@dtu.dkBygn. 322, rum 124Sekretær/Administrativ koordinator
Eva Bing Bing, Evaevbi@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 52 45PA for institutdirektør
Pietro Antonio Bortolozzo Bortolozzo, Pietro Antoniopbor@dtu.dkBygn. 324, rum 28045 25 32 60IT Specialist & koordinator, DCC
Ole Brandt Brandt, Oleolebr@dtu.dkBygn. 321, rum 02745 25 38 93Systemadministrator
Per B. Brockhoff Brockhoff, Per B.perbb@dtu.dkBygn. 324, rum 14145 25 33 65Professor, Institutdirektør
Henning Christiansen Christiansen, Henninghench@dtu.dkBygn. 321, rum 02845 25 30 02IT-Chef og administrations chef
Ann-Cathrin Dunker Dunker, Ann-Cathrinadun@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 96 79Teamleder for sekretærteamet
Martin Eliasen Eliasen, Martinmaeli@dtu.dkBygn. 321, rum 019
Rebecca Engberg Engberg, Rebeccareen@dtu.dkBygn. 324, rum 12045 25 34 11Specialkonsulent / Projektleder