Administrative medarbejdere

E-mail Bygning og rum Tlf. Titel
Wanja Andersen Andersen, Wanjawaan@dtu.dkBygn. 321, rum 11745 25 30 40Kontorfuldmægtig
Elizabeth Jill MacDougall Archer Archer, Elizabeth Jill MacDougallejma@dtu.dkBygn. 324, rum 110Projektkoordinator
Marie Gissel Barfoed Barfoed, Marie Gisselmgba@adm.dtu.dk
Eva Bing Bing, Evaevbi@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 52 45Koordinator, PA
Pietro Antonio Bortolozzo Bortolozzo, Pietro Antoniopbor@dtu.dkBygn. 324, rum 28045 25 32 60Kompetancecenter Koordinator, DCC
Ole Brandt Brandt, Oleolebr@dtu.dkBygn. 321, rum 02745 25 38 93Systemadministrator
Per B. Brockhoff Brockhoff, Per B.perbb@dtu.dkBygn. 324, rum 14145 25 33 65Professor, Institutdirektør
Hanne Bøhm Bøhm, Hannehanb@dtu.dkBygn. 322, rum 02345 25 30 90Servicemedarbejder
Finn Kuno Christensen Christensen, Finn Kunokuno@dtu.dkBygn. 322, rum 03045 25 34 30Bibliotekar, Kommunikation
Henning Christiansen Christiansen, Henninghench@dtu.dkBygn. 321, rum 02845 25 30 02IT-Chef
Anne Marie Damgaard Damgaard, Anne Marieamada@dtu.dkBygn. 303B, rum 010Projektleder
Ann-Cathrin Dunker Dunker, Ann-Cathrinadun@dtu.dkBygn. 324, rum 25345 25 96 79Sekretær og TAP områdekoordinator
Rebecca Engberg Engberg, Rebeccareen@dtu.dkBygn. 324, rum 12045 25 34 11Specialkonsulent / Project and Internal Affairs Manager
Marlene Williams Engmann Engmann, Marlene Williamsmareng@dtu.dkBygn. 324, rum 27045 25 96 77Projektmedarbejder
Niels Kjær Ersbøll Ersbøll, Niels Kjærnker@dtu.dkBygn. 324, rum 253Kontorassistent
Ejner Fergo Fergo, Ejnerefer@dtu.dkBygn. 321, rum 02345 25 36 89IT-systemadministrator
Jørgen Hedebye Hedebye, Jørgenjhed@dtu.dkBygn. 322, rum 02345 25 30 90Servicemedarbejder
Lene Hogg Hogg, Leneleho@dtu.dkBygn. 321, rum 02645 25 36 91Systemadministrator
Sine Ingemann Ingemann, Sinesing@dtu.dkBygn. 321, rum 01645 25 34 09Specialkonsulent, Koordinator
Anette Iversen Iversen, Anetteanive@dtu.dkBygn. 324, rum 25345 25 96 77Sekretær
Anna Jensen Jensen, Annaannje@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 30 29Kontorfuldmægtig
Hanne Marie Maar Jensen Jensen, Hanne Marie Maarhmmj@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 33 53Kontorfuldmægtig
Anja Ninett Jensen Jensen, Anja Ninettanjani@dtu.dkBygn. 324, rum 140Kontorelev
Ulla Jensen Jensen, Ullaulje@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 33 59Sekretariatschef
Martin Jeppesen Jeppesen, Martinmttj@dtu.dkBygn. 321, rum 03245 25 35 91Linux systemadministrator
Signe Møller Jørgensen Jørgensen, Signe Møllersmjo@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 37 37Studiekoordinator
Mikael Kristensen Kristensen, Mikaelmikk@dtu.dkBygn. 303B, rum 00593 51 13 04Kommunikationsmedarbejder
Kristian Haaning Krämer Krämer, Kristian Haaningkhkr@dtu.dkBygn. 324, rum 120Specialkonsulent
Lene Larsen Larsen, Lenelelar@dtu.dkBygn. 324, rum 27024 26 68 47Projektmedarbejder
Anne Mette Eltzholtz Larsen Larsen, Anne Mette Eltzholtzamel@dtu.dkBygn. 303B, rum 10545 25 52 46Kontorfuldmægtig
Janne Kofod Lassen Lassen, Janne Kofodjkla@dtu.dkBygn. 303B, rum 00345 25 34 20Kontorfuldmægtig
Poul-Erik Madsen Madsen, Poul-Erikpoum@dtu.dkBygn. 321, rum 02445 25 30 27IT-administrator
Lene Matthisson Matthisson, Lenelemat@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 33 77Ph.d.- & studiekoordinator
Louise Brunsgård Michelsen Michelsen, Louise Brunsgårdlbmi@dtu.dkBygn. 324, rum 15022 39 78 47Kommunikationsmedarbejder
Ima Mustafic Mustafic, Imaimalea@dtu.dkBygn. 324, rum 12093 51 15 39Projektleder
Karin Nielsen Nielsen, Karinkpni@dtu.dkBygn. 322, rum 03045 25 30 32Overassistent
Ellen Juel Nielsen Nielsen, Ellen Juelelju@dtu.dkBygn. 322, rum 12645 25 96 76Projektkoordinator
Jesper Spangsmark Nielsen Nielsen, Jesper Spangsmarkjesni@adm.dtu.dkKommunikationspartner
Rikke Anne Nielsen Nielsen, Rikke Annerini@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 33 90Chefkonsulent, Teamleder for Funding Support
Lene Anett Patterson Patterson, Lene Anettlane@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 30 71Sekretær for Institutdirektøren
Kim Phat Em Phan Phan, Kim Phat Emkimp@dtu.dkBygn. 322, rum 02345 25 30 90Servicemedarbejder
Fie Victoria Fogh Rasmussen Fogh Rasmussen, Fie Victoriafiho@dtu.dkBygn. 324, rum 12045 25 34 34Kontorassistent
Jimi Walldo Rasmussen Rasmussen, Jimi Walldojwra@dtu.dkBygn. 324, rum 120Kommunikationskonsulent
Sofie Rasmussen Rasmussen, Sofiesofira@dtu.dkBygn. 324, rum 27061 73 61 26Projektleder
Karin Rauch Rauch, Karinkrau@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 33 94Specialkonsulent, cand.comm.
Mark Bernhard Riis Riis, Mark Bernhardmberi@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 52 22Head of Innovation & Project Manager for HighTech Summit
Karsten Schmidt Schmidt, Karstenksch@dtu.dkBygn. 321, rum 00545 25 58 56Uddannelseskoordinator
Karina Sreseli Sreseli, Karinakasr@dtu.dkBygn. 324, rum 26045 25 96 78Specialkonsulent / Projektkoordinator
Dorte Stebit Stebit, Dortedost@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 52 73Kontorfuldmægtig
Helle Solveig Kirk Sørensen Sørensen, Helle Solveig Kirkhekis@dtu.dkBygn. 322, rum 01445 25 37 06Sekretær
Poul Erik Thamdrup Thamdrup, Poul Erikpoth@dtu.dkBygn. 321, rum 01945 25 33 74Programmør
Tanya Thomsen Thomsen, Tanyatath@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 52 83Kontorelev
Dorthe Thøgersen Thøgersen, Dorthedtho@dtu.dkBygn. 303B, rum 14545 25 30 38Kontorfuldmægtig
Karin Tunder Tunder, Karinkatu@dtu.dkBygn. 322, rum 12445 25 37 28Kontorfuldmægtig
Susanne Vinther Vinther, Susannesuvi@dtu.dkBygn. 321, rum 01745 25 34 33Projektkoordinator
Jørgen Wassmann Wassmann, Jørgenjowa@dtu.dkBygn. 321, rum 02545 25 52 08Systemadministrator, Windows/Mac, BSc