Administrative medarbejdere

E-mail Bygning og rum Tlf. Titel
Mie Weile Weile, Miemiewe@dtu.dkChefkonsulent
Jørgen Wassmann Wassmann, Jørgenjowa@dtu.dkBygn. 321, rum 02545 25 52 08Systemadministrator, Windows/Mac, BSc
Susanne Vinther Vinther, Susannesuvi@dtu.dkBygn. 321, rum 01745 25 34 33Projektkoordinator
Karin Tunder Tunder, Karinkatu@dtu.dkBygn. 322, rum 12445 25 37 28Kontorfuldmægtig
Poul Erik Thamdrup Thamdrup, Poul Erikpoth@dtu.dkBygn. 321, rum 01945 25 33 74Programmør
Martin Ordell Sørensen Sørensen, Martin Ordellmaror@dtu.dkBygn. 321, rum 13345 25 52 68Specialkonsulent
Helle Solveig Kirk Sørensen Sørensen, Helle Solveig Kirkhekis@dtu.dkBygn. 322, rum 01445 25 37 06Sekretær
Dorte Stebit Stebit, Dortedost@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 52 73Kontorfuldmægtig
Karina Sreseli Sreseli, Karinakasr@dtu.dkBygn. 324, rum 26045 25 96 78Specialkonsulent / Projektkoordinator
Kasper Haagen Skovse Haagen Skovse, Kasperkaspsk@dtu.dkBygn. 303B, rum 01793 51 13 04Kommunikationsmedarbejder
Karsten Schmidt Schmidt, Karstenksch@dtu.dkBygn. 321, rum 00545 25 58 56Uddannelseskoordinator
Mark Bernhard Riis Riis, Mark Bernhardmberi@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 52 22Head of Innovation & Project Manager for HighTech Summit
Fie Victoria Fogh Rasmussen Fogh Rasmussen, Fie Victoriafiho@dtu.dkBygn. 324, rum 12045 25 34 34Kontorassistent
Sofie Rasmussen Rasmussen, Sofiesofira@dtu.dkBygn. 324, rum 27044 80 50 93Projektleder
Kim Phat Em Phan Phan, Kim Phat Emkimp@dtu.dkBygn. 322, rum 02345 25 30 90Servicemedarbejder
Karin Nielsen Nielsen, Karinkpni@dtu.dkBygn. 322, rum 03045 25 30 32Overassistent
Ellen Juel Nielsen Nielsen, Ellen Juelelju@dtu.dkBygn. 322, rum 12645 25 96 76Projektkoordinator
Rikke Anne Nielsen Nielsen, Rikke Annerini@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 33 90Chefkonsulent, Teamleder for Funding Support
Jesper Mygind Mygind, Jesperjemy@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 33 53Specialkonsulent
Lene Matthisson Matthisson, Lenelemat@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 33 77Teamleder
Poul-Erik Madsen Madsen, Poul-Erikpoum@dtu.dkBygn. 321, rum 02445 25 30 27IT-administrator
Lisa Bonde Larsen Larsen, Lisa Bondelbon@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 52 83Kontorelev
Anne Mette Eltzholtz Larsen Larsen, Anne Mette Eltzholtzamel@dtu.dkBygn. 303B, rum 10545 25 52 46Kontorfuldmægtig
Kristian Haaning Krämer Krämer, Kristian Haaningkhkr@dtu.dkBygn. 324, rum 120Specialkonsulent
Signe Møller Jørgensen Jørgensen, Signe Møllersmjo@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 37 37Studiekoordinator
Anna Jensen Jensen, Annaannje@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 30 29Kontorfuldmægtig
Ulla Jensen Jensen, Ullaulje@dtu.dkBygn. 324, rum 14093 51 19 38Sekretariatschef
Anette Iversen Iversen, Anetteanive@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 33 53Sekretær
Sine Ingemann Ingemann, Sinesing@dtu.dkBygn. 324, rum 15345 25 37 12Specialkonsulent, Koordinator
Lene Hogg Hogg, Leneleho@dtu.dkBygn. 321, rum 02645 25 36 91Systemadministrator
Tanya Heinrichsen Heinrichsen, Tanyatath@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 52 83Kontorelev
Jørgen Hedebye Hedebye, Jørgenjhed@dtu.dkBygn. 322, rum 02345 25 30 90Servicemedarbejder
Bettina Hauge Hauge, Bettinabehau@dtu.dkBygn. 303B, rum 00345 25 34 20Projekt koordinator
Ejner Fergo Fergo, Ejnerefer@dtu.dkBygn. 321, rum 02345 25 36 89IT-systemadministrator
Niels Kjær Ersbøll Ersbøll, Niels Kjærnker@dtu.dkBygn. 324, rum 253Studenterprogrammør
Marlene Williams Engmann Engmann, Marlene Williamsmareng@dtu.dkBygn. 324, rum 27045 25 96 77Projektmedarbejder
Rebecca Engberg Engberg, Rebeccareen@dtu.dkBygn. 324, rum 12045 25 34 11Specialkonsulent / Projektleder
Ann-Cathrin Dunker Dunker, Ann-Cathrinadun@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 96 79Teamleder for sekretærteamet
Anne Marie Damgaard Damgaard, Anne Marieamada@dtu.dkBygn. 303B, rum 01745 25 34 02Projektleder
Henning Christiansen Christiansen, Henninghench@dtu.dkBygn. 321, rum 02845 25 30 02IT-Chef
Hanne Bøhm Bøhm, Hannehanb@dtu.dkBygn. 322, rum 02345 25 30 90Servicemedarbejder
Per B. Brockhoff Brockhoff, Per B.perbb@dtu.dkBygn. 324, rum 14145 25 33 65Professor, Institutdirektør
Ole Brandt Brandt, Oleolebr@dtu.dkBygn. 321, rum 02745 25 38 93Systemadministrator
Pietro Antonio Bortolozzo Bortolozzo, Pietro Antoniopbor@dtu.dkBygn. 324, rum 28045 25 32 60IT Specialist & koordinator, DCC
Eva Bing Bing, Evaevbi@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 52 45PA for institutdirektør
Natascha Rylander Bech Bech, Natascha Rylandernrbe@dtu.dkBygn. 324, rum 270Studentermedhjælper
Elizabeth Archer Archer, Elizabethejma@dtu.dkBygn. 324, rum 11093 51 07 96Projektkoordinator
Wanja Andersen Andersen, Wanjawaan@dtu.dkBygn. 321, rum 11745 25 30 40Kontorfuldmægtig