Administrative medarbejdere

E-mail Bygning og rum Tlf. Titel
Rikke Anne Nielsen Nielsen, Rikke Annerini@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 33 90Chefkonsulent, Teamleder for Funding Support
Mark Bernhard Riis Riis, Mark Bernhardmberi@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 52 22Head of Innovation & Project Manager for HighTech Summit
Henning Christiansen Christiansen, Henninghench@dtu.dkBygn. 321, rum 02845 25 30 02IT-Chef
Poul-Erik Madsen Madsen, Poul-Erikpoum@dtu.dkBygn. 321, rum 02445 25 30 27IT-administrator
Ejner Fergo Fergo, Ejnerefer@dtu.dkBygn. 321, rum 02345 25 36 89IT-systemadministrator
Kasper Haagen Skovse Haagen Skovse, Kasperkaspsk@dtu.dkBygn. 303B, rum 01793 51 13 04Kommunikationsmedarbejder
Pietro Antonio Bortolozzo Bortolozzo, Pietro Antoniopbor@dtu.dkBygn. 324, rum 28045 25 32 60Kompetancecenter Koordinator, DCC
Fie Victoria Fogh Rasmussen Fogh Rasmussen, Fie Victoriafiho@dtu.dkBygn. 324, rum 12045 25 34 34Kontorassistent
Lisa Bonde Larsen Larsen, Lisa Bondelbon@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 52 83Kontorelev
Tanya Heinrichsen Heinrichsen, Tanyatath@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 52 83Kontorelev
Anna Jensen Jensen, Annaannje@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 30 29Kontorfuldmægtig
Anne Mette Eltzholtz Larsen Larsen, Anne Mette Eltzholtzamel@dtu.dkBygn. 303B, rum 10545 25 52 46Kontorfuldmægtig
Dorte Stebit Stebit, Dortedost@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 52 73Kontorfuldmægtig
Karin Tunder Tunder, Karinkatu@dtu.dkBygn. 322, rum 12445 25 37 28Kontorfuldmægtig
Wanja Andersen Andersen, Wanjawaan@dtu.dkBygn. 321, rum 11745 25 30 40Kontorfuldmægtig
Martin Jeppesen Jeppesen, Martinmttj@dtu.dkBygn. 321, rum 03245 25 35 91Linux systemadministrator
Karin Nielsen Nielsen, Karinkpni@dtu.dkBygn. 322, rum 03045 25 30 32Overassistent
Eva Bing Bing, Evaevbi@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 52 45PA for institutdirektør
Lene Matthisson Matthisson, Lenelemat@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 33 77Ph.d.- & studiekoordinator
Per B. Brockhoff Brockhoff, Per B.perbb@dtu.dkBygn. 324, rum 14145 25 33 65Professor, Institutdirektør
Poul Erik Thamdrup Thamdrup, Poul Erikpoth@dtu.dkBygn. 321, rum 01945 25 33 74Programmør
Susanne Vinther Vinther, Susannesuvi@dtu.dkBygn. 321, rum 01745 25 34 33Projektkoordinator
Ellen Juel Nielsen Nielsen, Ellen Juelelju@dtu.dkBygn. 322, rum 12645 25 96 76Projektkoordinator
Anne Marie Damgaard Damgaard, Anne Marieamada@dtu.dkBygn. 303B, rum 01745 25 34 02Projektleder
Sofie Rasmussen Rasmussen, Sofiesofira@dtu.dkBygn. 324, rum 27044 80 50 93Projektleder
Marlene Williams Engmann Engmann, Marlene Williamsmareng@dtu.dkBygn. 324, rum 27045 25 96 77Projektmedarbejder
Ulla Jensen Jensen, Ullaulje@dtu.dkBygn. 324, rum 14093 51 19 38Sekretariatschef
Anette Iversen Iversen, Anetteanive@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 33 53Sekretær
Helle Solveig Kirk Sørensen Sørensen, Helle Solveig Kirkhekis@dtu.dkBygn. 322, rum 01445 25 37 06Sekretær
Ann-Cathrin Dunker Dunker, Ann-Cathrinadun@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 96 79Sekretær og TAP områdekoordinator
Kim Phat Em Phan Phan, Kim Phat Emkimp@dtu.dkBygn. 322, rum 02345 25 30 90Servicemedarbejder
Hanne Bøhm Bøhm, Hannehanb@dtu.dkBygn. 322, rum 02345 25 30 90Servicemedarbejder
Jørgen Hedebye Hedebye, Jørgenjhed@dtu.dkBygn. 322, rum 02345 25 30 90Servicemedarbejder
Jesper Mygind Mygind, Jesperjemy@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 33 53Specialkonsulent
Kristian Haaning Krämer Krämer, Kristian Haaningkhkr@dtu.dkBygn. 324, rum 120Specialkonsulent
Martin Ordell Sørensen Sørensen, Martin Ordellmaror@dtu.dkBygn. 321, rum 13345 25 52 68Specialkonsulent
Karina Sreseli Sreseli, Karinakasr@dtu.dkBygn. 324, rum 26045 25 96 78Specialkonsulent / Projektkoordinator
Rebecca Engberg Engberg, Rebeccareen@dtu.dkBygn. 324, rum 12045 25 34 11Specialkonsulent / Projektleder
Sine Ingemann Ingemann, Sinesing@dtu.dkBygn. 321, rum 01645 25 34 09Specialkonsulent, Koordinator
Niels Kjær Ersbøll Ersbøll, Niels Kjærnker@dtu.dkBygn. 324, rum 253Studenterprogrammør
Signe Møller Jørgensen Jørgensen, Signe Møllersmjo@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 37 37Studiekoordinator
Ole Brandt Brandt, Oleolebr@dtu.dkBygn. 321, rum 02745 25 38 93Systemadministrator
Lene Hogg Hogg, Leneleho@dtu.dkBygn. 321, rum 02645 25 36 91Systemadministrator
Jørgen Wassmann Wassmann, Jørgenjowa@dtu.dkBygn. 321, rum 02545 25 52 08Systemadministrator, Windows/Mac, BSc
Karsten Schmidt Schmidt, Karstenksch@dtu.dkBygn. 321, rum 00545 25 58 56Uddannelseskoordinator