Medarbejdere

E-mail Bygning og rum Tlf. Titel
Mokso, Rajmundrajmo@dtu.dkBygn. 324, rum 110Adjungeret Professor
Belongie, Sergeserbe@dtu.dkBygn. 324, rum 120Adjungeret Professor
Montanucci, Mariamarimo@dtu.dkBygn. 303B, rum 150+39 3338114009Adjunkt
Konvalinka, Ivanaivako@dtu.dkBygn. 321, rum 107Adjunkt
Meng, Weizhiweme@dtu.dkBygn. 322, rum 23045 25 30 68Adjunkt
Baum, Andreasandba@dtu.dkBygn. 324, rum 260Adjunkt
Giannetsos, Athanasiosatgi@dtu.dkBygn. 322, rum 22645 25 30 09Adjunkt
Rosenkilde, Johan Sebastian Heesemannjsrn@dtu.dkBygn. 303B, rum 14645 25 30 66Adjunkt
Jakobsen, Nina Munkholtnmja@dtu.dkBygn. 324, rum 22045 25 33 67Adjunkt
Kuusinen, Katikakuu@dtu.dkBygn. 322, rum 210Adjunkt
Vandin, Andreaanvan@dtu.dkBygn. 324, rum 18045 25 37 34Adjunkt
Christensen, Anders Nymarkanym@dtu.dkBygn. 324, rum 11045 25 52 58Adjunkt
Boiroux, Dimitridibo@dtu.dkBygn. 303B, rum 12145 25 30 85Adjunkt
Herlau, Tuetuhe@dtu.dkBygn. 321, rum 12745 25 52 54Adjunkt
Fafoutis, Xenofonxefa@dtu.dkBygn. 322, rum 12045 25 52 78Adjunkt
Gregersen, Søren Kimmer Schousorgre@dtu.dkBygn. 321, rum 22845 25 34 07Adjunkt
Rotenberg, Evaerot@dtu.dkBygn. 322, rum 02645 25 50 05Adjunkt
Shihavuddin, ASMshihav@dtu.dkBygn. 321, rum 21645 25 34 12Adjunkt
Schmidt, Mikkel Nørgaardmnsc@dtu.dkBygn. 321, rum 11645 25 52 70Associate Professor
Nielsen, Ivan Ringivanrn@dtu.dkBygn. 322, rum 117Chefkonsulent
Nielsen, Rikke Annerini@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 33 90Chefkonsulent, Teamleder for Funding Support
Hovad, Emilemilh@dtu.dkBygn. 324, rum 220Dataanalytikker
Hoffmann, Peterphof@dtu.dkBygn. 303B, rum 149Ekstern lektor
Hedlund, Frank Huessfhuhe@dtu.dkBygn. 303B, rum Ekstern lektor
Salomon, Inge-Liseisal@dtu.dkBygn. 322, rum 026Ekstern lektor
Stentoft, Peter Alexanderpast@dtu.dkBygn. 303B, rum 03445 25 33 53Erhvervs-ph.d.
Rønsch, Georg Ørnskovgeor@dtu.dkBygn. 324, rum 210Erhvervs-ph.d.
Yamakou, Marius Emarmaya@dtu.dkBygn. 303B, rum 005Forsker
Foukalas, Fotiosfotisf@dtu.dkBygn. 322, rum 11545 25 39 20Forsker
Trinderup, Camilla Himmelstrupctri@dtu.dkBygn. 324, rum 11045 25 37 46Forsker
Franceschi, Martamafran@dtu.dkBygn. 322, rum 10545 25 36 94Gæste ph.d.-studerende
Bordoni, Andreaandbor@dtu.dkBygn. 324, rum 280HPC Specialist
Sørensen, Hans Henrik Brandenborghhbs@dtu.dkBygn. 324, rum 28045 25 30 03HPC Specialist
Riis, Mark Bernhardmberi@dtu.dkBygn. 324, rum 15045 25 52 22Head of Innovation & Project Manager for HighTech Summit
Christiansen, Henninghench@dtu.dkBygn. 321, rum 02845 25 30 02IT-Chef
Madsen, Poul-Erikpoum@dtu.dkBygn. 321, rum 02445 25 30 27IT-administrator
Efsen, Jette Benthinjbef@dtu.dkBygn. 324, rum 280IT-kontraktkoordinator
Fergo, Ejnerefer@dtu.dkBygn. 321, rum 02345 25 36 89IT-systemadministrator
Haagen Skovse, Kasperkaspsk@dtu.dkBygn. 303B, rum 01793 51 13 04Kommunikationsmedarbejder
Bortolozzo, Pietro Antoniopbor@dtu.dkBygn. 324, rum 28045 25 32 60Kompetancecenter Koordinator, DCC
Olesen, Dortedoole@dtu.dkBygn. 322, rum 01045 25 30 89Konsulent
Fogh Rasmussen, Fie Victoriafiho@dtu.dkBygn. 324, rum 12045 25 34 34Kontorassistent
Larsen, Lisa Bondelbon@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 52 83Kontorelev
Heinrichsen, Tanyatath@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 52 83Kontorelev
Lassen, Janne Kofodjkla@dtu.dkBygn. 303B, rum 00345 25 34 20Kontorfuldmægtig
Jensen, Annaannje@dtu.dkBygn. 324, rum 14045 25 30 29Kontorfuldmægtig
Larsen, Anne Mette Eltzholtzamel@dtu.dkBygn. 303B, rum 10545 25 52 46Kontorfuldmægtig
Jensen, Hanne Marie Maarhmmj@dtu.dkBygn. 303B, rum 00545 25 33 53Kontorfuldmægtig
Tunder, Karinkatu@dtu.dkBygn. 322, rum 12445 25 37 28Kontorfuldmægtig
Andersen, Wanjawaan@dtu.dkBygn. 321, rum 11745 25 30 40Kontorfuldmægtig